15 Adım Kontrol

15 Adım Kontrol

Üsküdar 15 adım kontrol hizmeti aracınızın gözden kaçan ve unutulan parça ve sistemlerinin bakımı için büyük önem arz eder. Araç için aslında her parça ve bileşenin büyük önemi vardır.

Bazı parça ve bileşenler zaman içinde arıza yapabilir, yıpranabilir ve bozulabilir. Bu durum araç bütünlüğüne önemli derecede zarar verebilir. Bu tür bir zararın önüne geçmek adına zamanında yapılan bakım çalışmaları pek çok sorunun çabucak tespitine ve giderilmesine katkı sağlar. Böylece araçların her yönüyle trafik için daha hazırlıklı olması mümkün olur.
 

15 Adımda Kontrol Hizmeti Neleri Kapsar?

Üsküdar 15 adım kontrol hizmeti araçların yola çıkarken hiçbir sorunu kalmamasını sağlar. Baştan sona bakımı yapılmış olan araçlar yollara daha güvenli şekilde çıkacaktır. Bu bakım kapsamı içinde:
 •          Elektronik sistemleri,
 •          Elektrik sistemleri,
 •          Aydınlatma sistemleri,
 •          Lastiklerin kontrolü,
 •          Alt gövde kontrolü,
 •          Frenler üzerinde görsel muayene,
 •          Korna kontrolü,
 •          Sileceklerin kontrolü,
 •          Sıvıların kontrolü ve değişimi,
 •          Akü üzerinde görsel muayene,
 •          Klima sisteminin gözden geçirilmesi sağlanır.
Her bir bakım çalışmasının aracın performansına önemli bir katkısı bulunur. Zamanında ve düzenli bir şekilde devam eden bakım süreçleri sayesinde, araçlarda eskiyen ve niteliğini kaybeden parçaların tespiti oldukça kolay olur.
 

15 Adım Kontrol Bakım Avantajları

Üsküdar 15 adım kontrol kapsamlı bir çalışma olup aracın çok detaylı bir bakımını kapsamaktadır. Periyodik bakım süreçleri çok sık tekrarlansa da genelde bu bakımların kapsamı çok genmiş olmuyor. Aracın pek çok parça ve sistemini kapsayan bakımlar araçların performansını daha çok artıracak çözümler yaratıyor. Bakıma bağlı olarak değişen ya da tamir olan parçaların aracın ömrü için faydalı bir sonuç verdiğini söyleyebiliriz.
 

15 Adımda Kontrol Hizmetlerimiz

Servisiniz çok gelişmiş altyapısıyla her türlü hizmet konusunda müşterilerinin yanında olmuştur. Aracınıza yönelik yaptığımız kapsamlı bakım çalışmaları her zaman en iyi sonucu vermiştir. Parça ve sistemlerin dikkatlice gözden geçirildiği 15 adımda kontrol hizmeti, oldukça ayrıntılı bir bakım çözümüdür. Uzman ekiplerimiz, modern servis istasyonlarımız, bu tür hizmetler için oldukça gelişmiş yapıdadır.
 
Aracınızın bir an evvel bu hizmetten faydalanmasını istiyorsanız bize ulaşın. Düzenli aralıklarla yapılacak olan kontroller araç performansını yükseltecektir. Aracın pek çok parça ve sisteminin daha uzun ömürlü olması bu tür bakımlara bağlıdır. Ekonomik avantajlı bakım çözümlerimiz sizi beklemektedir. Yüksek ekipman kalitesi ve uzman ekiplerimiz her zaman hizmetinizde olacaktır.
 

İlgili Konular

Güvenli Sürüş İçin Takip Mesafesinin Önemi

Güvenli Sürüş İçin Takip Mesafesinin Önemi

Trafik kazaları oranları güne güne artmaktadır. Bu artışın en büyük sebebi güvenli sürüş konusunda bilgi sahibi olmayan araç sahiplerinin araç kullanmasıdır. Günümüzde basit gibi görünen takip mesafesine bile doğru düzgün bir şekilde riayet edilmemektedir. Bu anlamda takip mesafesinin öneminin kavranması gerekmektedir.

Rehbere git

Kusurlu Amortisörler Görevini Yerine Getiremediğinden

Lastik kalitesi veya zemin durumu aracın yola tutunmasını zorlaştırmaktadır. Yol tutuş özelliğinin etkilenmesine sebep olan pek çok faktör vardır. Kusurlu amortisörler görevini yerine getirmediğinden aracın yola tutunmasını zorlaştırmaktadır. Bu duruma sebep olan ise lastiklerin aşırı derece aşınmasıdır. Amortisörlerin işlevini yerine getirmemesi lastiğin yüzeyinde aşınmaların oluşmasına sebep olmaktadır. Lastiğin yüzeyinde oluşan bu aşınma ve yıpranmalar aracın yol tutuş özelliğinin kaybetmesine sebep olmaktadır. Lastiğin kaliteli olması bile, yol tutuş özelliğini ...

Rehbere git
Kusurlu Amortisörler Görevini Yerine Getiremediğinden
Aks Arızası Belirtileri

Aks Arızası Belirtileri

Rehbere git

Araç kışlık bakımında neler yapılır?

Her yetkili Bosch Car Service noktasında olduğu gibi Şahinler Otomotiv’de aracınızın lastikleri, farları, fren sistemi, fren hidroliği, motor yağı, filtreleri, antifrizi, silecekleri, cam suyu, klima sistemi, aküsü, ön düzeni, amortisörü ve egzozu kontrol edilerek gerekli değişimler gerçekleştirilmektedir. Kış lastiklerinin yanında ilk yardım ve kış arıza kitinin araçlarda hazır durumda bulunmasına özen gösterilir. Şahinler Otomotiv’de araç kışlık bakımı üzerine hassasiyetle düşülerek, mümkün olduğunca kısa sürelerde gerçekleştirilmektedir.

Rehbere git
Araç kışlık bakımında neler yapılır?