Oto Detaylı Temizlik
Oto Detaylı Temizlik

Oto Detaylı Temizlik

Gündelik hayatımızda çokça vakit geçirdiğimiz araçlara hava yoluyla, kıyafetler ya da temas yoluyla birçok kirletici nüfuz etmektedir.

 Gün içerisinde temasta bulunduğumuz nesnelerden vücudumuza geçen bakteriler araç içerisinde panel, vites, direksiyon gibi alanlara yayılmaktadır. Ayakkabı tabanından toz, toprak, çamur gibi kirleticilerin yanında gözle görülemeyen mikro partiküller araç içi döşemelerine bulaşmaktadır. Dolayısıyla evimizde olduğu gibi uzun saatler yaşam alanı olarak kullandığımız arabalarımızın içlerinde bakteriler de barınmaktadır. İşte bu noktada araç içi temizliği olmazsa olmaz bir öneme sahiptir. Kimi zaman açık camlardan hava yoluyla sızan kimi zaman ise sürücü ve yolcular aracılığıyla araç içerisine yayılan kirleticilerin detaylı şekilde temizliği sağlanmalıdır.

Üsküdar Altunizade ve Kısıklı bölgesi yetkili Bosch Car Service noktası Altunizade teknik servis Şahinler Otomotiv’de aracınızın iç döşemeleri, koltuk döşemeleri, tavanı, ön paneli, torpidosu, bagajı, camları ve kapı içleri başta olmak üzere tüm yüzeylerin detaylı temizliği titizlikle gerçekleştirilmektedir. Şahinler Otomotiv olarak araç içi hijyeninizi sağlarken, yüzeylere zarar vermeyecek temizleyicilerin seçimi konusunda hassas davranmaktayız. Araç detaylı temizlik ve sterilizasyonu yapılırken, ph değeri uygun temizlik ürünlerinin kullanılması gereklidir. Bizler Bosch Car Service’te ph değeri 9-10 arasında değişen insan sağlığına zarar içermeyen temizlik ürünlerini kullanmaktayız. Aynı zamanda seçtiğimiz bu ürünler uygulandıkları yüzeyde aşınma, leke, renk bozulması gibi tahribatlara yol açmamaktadır. Bosch Car Service’te yapılan oto detaylı temizlik ve sterizilasyon sonrası araç içerisine nüfuz etmiş yağ, kir, leke gibi unsurlardan kurtulmanın yanında kötü kokunun da giderilmesini sağlamış olursunuz. Ozonla dezenfeksiyon işlemiyle beraber araçta klima, döşemeler, ön panel, kapı kolları gibi yerleri yuva edinen bakteri ve virüslerin de ortadan kaldırılması mümkün olmaktadır.

Otomobil detaylı temizliği çocuklu ve araçlarında evcil hayvanlar bulunduran araç sahipleri için çok daha üzerine düşülmesi gereken bir konudur. Özellikle camların kapalı tutulduğu hava sirkülasyonunun az olduğu kış aylarında taşıt içerisinde bulunan bakteri ve virüsler solunum yollarına bulaşabilmektedir. Genç yaşlı herkesin sağlığını olumsuz yönde etkileyen bu durum, çocuklar ve küçük dostlarımız için çok daha büyük risk taşımaktadır. Bosch Car Service noktalarında düzenli Altunizade oto detaylı temizlik ve sterilizasyonu, çok kısa sürelerde gerçekleştirilmenin yanı sıra  uygun maliyetlerle sizleri beklemekte. 

İlgili Konular

 Uzun Ömürlü Akü İçin İpuçları

Uzun Ömürlü Akü İçin İpuçları

Araçlarda elektrik enerjisini depolayıp ilgili parçalara ulaştırmakla sorumlu akünün araç marş motorunun çalışmasında da önemli bir rolü vardır. Motorlu taşıtlarda bu denli kritik görevleri olan akünün ömrünü atılacak birkaç adımla uzatmak mümkün.

Rehbere git

Araçta Buji Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Motorun bir bölümü olan buji, değiştirilmeden sadece temizlikle düzeltilmektedir. Ancak temizlik işlemleri

Rehbere git
Araçta Buji Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
Yerli Otomobil Togg´un İşinde Uzman: Togg Yetkili Servisi

Yerli Otomobil Togg´un İşinde Uzman: Togg Yetkili Servisi

Türkiye´nin gururu, yerli elektrikli otomobil üreticisi Togg, üstün teknolojisi ve çevre dostu özellikleriyle dikkat çekiyor. Ülke genelindeki müşterilerine kesintisiz hizmet sunabilmek için Togg Yetkili Servisi ve Üsküdar Togg Servisi gibi oto servis noktalarını kurmuştur.

Rehbere git

Egzoz Muayene Ücreti

Rehbere git
Egzoz Muayene Ücreti