Araç Bakım & Onarım

Araç Bakım & Onarım

Araçlarında ilk günkü performans ve konfor koşullarını her daim sürdürmek isteyenler için araç bakım & onarımı hayat kurtarıcı olmaktadır.

Çok değer verdiğiniz araçlarınızda standart periyodik bakımlarının yanı sıra eskiyen veya eksilen parçaların onarım ve tamiri de Bosch Car Service ayrıcalıklarıyla en üst kalite çözümlerle mümkün olmaktadır. Bosch Car Service’te periyodik bakım, fren onarımı, oto elektrik sistemleri, motor, aydınlatma sistemleri ve yağ & filtre bakım onarımı uygun fiyat, kaliteli hizmet fırsatlarıyla yerine getirilmekte.Üsküdar oto bakım servis ile kolay ulaşılabilir  olmayı hedefliyoruz.
 

Araç Bakımında Bosch Car Servis Ayrıcalıkları

Bosch Car Service 100 yıllık sektörel mirasın getirdiği deneyimin yanında lider otomotiv tedarikçisi Bosch markalı yedek parça desteği, Bosch marka arıza teşhis teknolojisi, üretici garantisi bozulmadan her marka ve modelde araca hizmet imkanıyla birçok ayrıcalığı araç sahiplerine sunmaktadır. Türkiye geneli yaygın servis ağının yanında dünyanın 15.000’den fazla noktasında bulunan Bosch Car Service, kişiselleştirilmiş özel hizmetleri ve cazip fiyatlarıyla araç sahiplerinin her türlü ihtiyacında yanlarında olmaktadır.

Araç Bakım ve Garanti Koşulları

Bakım İçeriğinde Bulunanlar

Yetkili Bosch Car Service noktası Şahinler Otomotiv’de periyodik bakım, muayene öncesi & sonrası bakımı, ağır bakım, bahar bakımı, kış bakımı; motor, fren, akü, emniyet sistemleri, elektrik sistemleri bakımı gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Bosch Car Service bilgisayarlı arıza tespit teknolojisiyle aracınızın elektronik, mekanik her türlü sorunu kolaylıkla teşhis edilerek gerekli bakımı yapılabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra sayısız Bosch Car Service hizmeti ve ayrıcalığı Şahinler Otomotiv’de araç sahiplerini beklemektedir.

Araç Bakım Yaptığımız Markalar

Şahinler Otomotiv’de Üsküdar Altunizade, Kısıklı bölgelerinde Peugeot, Seat, Audi, Citroën, Ford, Mercedes – Benz, Skoda, Volkswagen, BMW marka araçların her türlü bakım & onarım işlemini gerçekleştirmektedir. Alanında lider konumda bulunan Bosch Car Service ayrıcalıklarını sizler de Şahinler Otomotiv’de deneyimleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Araç bakım işlemi ne kadar sürer?

Aracın sağlık durumu ve uygulanacak bakım içeriğine bağlı olmakla beraber Bosch Car Service’te ortalama oto bakım süresi 1-2 saat aralığında olmaktadır.

Motor bakımı yapılmazsa ne olur?

Motor bakımı düzenli aralıklarla ve zamanında yapılmadığı durumlarda motor değişimini dahi gerektirecek arızalar araçta baş gösterecektir.
 

Benzinli araba kaç binde bakım yapılır?

Benzinli taşıtlara ortalama 15.000 km’de bir standart bakımların uygulanması tavsiye edilmektedir.

İlgili Konular

Motor Yağı Ne Sıklıkla Değiştirilmeli?

Motor Yağı Ne Sıklıkla Değiştirilmeli?

Motor yağı, motor içerisindeki hareketli parçaların ve motor yatağının temizliği konusunda çok önemli bir role sahiptir. Hava ve yakıt yoluyla araç motoru içerisine ulaşabilecek toz, kir ve benzeri kirletici partiküller motor aksamı üzerinde zararlı olabilecek tabakalar yaratarak sürtünmeyi artırır. Motor yağı bu kirletici tortul ve tabakaların motor performansını olumsuz yönde etkilemesine engel olur. Motor içerisinde sürtünme sonucu oluşabilecek aşındırmayı önleyen motor yağının periyodik şekilde değiştirilmesi motor performansı üzerinde doğrudan etkili olup, ileride yaş...

Rehbere git

Güvenli Sürüş İçin Takip Mesafesinin Önemi

Trafik kazaları oranları güne güne artmaktadır. Bu artışın en büyük sebebi güvenli sürüş konusunda bilgi sahibi olmayan araç sahiplerinin araç kullanmasıdır. Günümüzde basit gibi görünen takip mesafesine bile doğru düzgün bir şekilde riayet edilmemektedir. Bu anlamda takip mesafesinin öneminin kavranması gerekmektedir.

Rehbere git
Güvenli Sürüş İçin Takip Mesafesinin Önemi
Kusurlu Amortisörler Görevini Yerine Getiremediğinden

Kusurlu Amortisörler Görevini Yerine Getiremediğinden

Lastik kalitesi veya zemin durumu aracın yola tutunmasını zorlaştırmaktadır. Yol tutuş özelliğinin etkilenmesine sebep olan pek çok faktör vardır. Kusurlu amortisörler görevini yerine getirmediğinden aracın yola tutunmasını zorlaştırmaktadır. Bu duruma sebep olan ise lastiklerin aşırı derece aşınmasıdır. Amortisörlerin işlevini yerine getirmemesi lastiğin yüzeyinde aşınmaların oluşmasına sebep olmaktadır. Lastiğin yüzeyinde oluşan bu aşınma ve yıpranmalar aracın yol tutuş özelliğinin kaybetmesine sebep olmaktadır. Lastiğin kaliteli olması bile, yol tutuş özelliğini ...

Rehbere git

Araçta Buji Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Motorun bir bölümü olan buji, değiştirilmeden sadece temizlikle düzeltilmektedir. Ancak temizlik işlemleri

Rehbere git
Araçta Buji Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?