Araç Bakım & Onarım

Araç Bakım & Onarım

Araçlarında ilk günkü performans ve konfor koşullarını her daim sürdürmek isteyenler için araç bakım & onarımı hayat kurtarıcı olmaktadır.

Çok değer verdiğiniz araçlarınızda standart periyodik bakımlarının yanı sıra eskiyen veya eksilen parçaların onarım ve tamiri de Bosch Car Service ayrıcalıklarıyla en üst kalite çözümlerle mümkün olmaktadır. Bosch Car Service’te periyodik bakım, fren onarımı, oto elektrik sistemleri, motor, aydınlatma sistemleri ve yağ & filtre bakım onarımı uygun fiyat, kaliteli hizmet fırsatlarıyla yerine getirilmekte.Üsküdar oto bakım servis ile kolay ulaşılabilir  olmayı hedefliyoruz.
 

Araç Bakımında Bosch Car Servis Ayrıcalıkları

Bosch Car Service 100 yıllık sektörel mirasın getirdiği deneyimin yanında lider otomotiv tedarikçisi Bosch markalı yedek parça desteği, Bosch marka arıza teşhis teknolojisi, üretici garantisi bozulmadan her marka ve modelde araca hizmet imkanıyla birçok ayrıcalığı araç sahiplerine sunmaktadır. Türkiye geneli yaygın servis ağının yanında dünyanın 15.000’den fazla noktasında bulunan Bosch Car Service, kişiselleştirilmiş özel hizmetleri ve cazip fiyatlarıyla araç sahiplerinin her türlü ihtiyacında yanlarında olmaktadır.

Araç Bakım ve Garanti Koşulları

Bakım İçeriğinde Bulunanlar

Yetkili Bosch Car Service noktası Şahinler Otomotiv’de periyodik bakım, muayene öncesi & sonrası bakımı, ağır bakım, bahar bakımı, kış bakımı; motor, fren, akü, emniyet sistemleri, elektrik sistemleri bakımı gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Bosch Car Service bilgisayarlı arıza tespit teknolojisiyle aracınızın elektronik, mekanik her türlü sorunu kolaylıkla teşhis edilerek gerekli bakımı yapılabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra sayısız Bosch Car Service hizmeti ve ayrıcalığı Şahinler Otomotiv’de araç sahiplerini beklemektedir.

Araç Bakım Yaptığımız Markalar

Şahinler Otomotiv’de Üsküdar Altunizade, Kısıklı bölgelerinde Peugeot, Seat, Audi, Citroën, Ford, Mercedes – Benz, Skoda, Volkswagen, BMW marka araçların her türlü bakım & onarım işlemini gerçekleştirmektedir. Alanında lider konumda bulunan Bosch Car Service ayrıcalıklarını sizler de Şahinler Otomotiv’de deneyimleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Araç bakım işlemi ne kadar sürer?

Aracın sağlık durumu ve uygulanacak bakım içeriğine bağlı olmakla beraber Bosch Car Service’te ortalama oto bakım süresi 1-2 saat aralığında olmaktadır.

Motor bakımı yapılmazsa ne olur?

Motor bakımı düzenli aralıklarla ve zamanında yapılmadığı durumlarda motor değişimini dahi gerektirecek arızalar araçta baş gösterecektir.
 

Benzinli araba kaç binde bakım yapılır?

Benzinli taşıtlara ortalama 15.000 km’de bir standart bakımların uygulanması tavsiye edilmektedir.

İlgili Konular

Yerli Otomobil Togg´un İşinde Uzman: Togg Yetkili Servisi

Yerli Otomobil Togg´un İşinde Uzman: Togg Yetkili Servisi

Türkiye´nin gururu, yerli elektrikli otomobil üreticisi Togg, üstün teknolojisi ve çevre dostu özellikleriyle dikkat çekiyor. Ülke genelindeki müşterilerine kesintisiz hizmet sunabilmek için Togg Yetkili Servisi ve Üsküdar Togg Servisi gibi oto servis noktalarını kurmuştur.

Rehbere git

Egzoz Muayene Ücreti

Rehbere git
Egzoz Muayene Ücreti
Araçta Buji Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Araçta Buji Temizliği Yapılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Motorun bir bölümü olan buji, değiştirilmeden sadece temizlikle düzeltilmektedir. Ancak temizlik işlemleri

Rehbere git

Aks Arızası Belirtileri

Rehbere git
Aks Arızası Belirtileri