Araç Bakım & Onarım

Araç Bakım & Onarım

Araçlarında ilk günkü performans ve konfor koşullarını her daim sürdürmek isteyenler için araç bakım & onarımı hayat kurtarıcı olmaktadır.

Çok değer verdiğiniz araçlarınızda standart periyodik bakımlarının yanı sıra eskiyen veya eksilen parçaların onarım ve tamiri de Bosch Car Service ayrıcalıklarıyla en üst kalite çözümlerle mümkün olmaktadır. Bosch Car Service’te periyodik bakım, fren onarımı, oto elektrik sistemleri, motor, aydınlatma sistemleri ve yağ & filtre bakım onarımı uygun fiyat, kaliteli hizmet fırsatlarıyla yerine getirilmekte.Üsküdar oto bakım servis ile kolay ulaşılabilir  olmayı hedefliyoruz.
 

Araç Bakımında Bosch Car Servis Ayrıcalıkları

Bosch Car Service 100 yıllık sektörel mirasın getirdiği deneyimin yanında lider otomotiv tedarikçisi Bosch markalı yedek parça desteği, Bosch marka arıza teşhis teknolojisi, üretici garantisi bozulmadan her marka ve modelde araca hizmet imkanıyla birçok ayrıcalığı araç sahiplerine sunmaktadır. Türkiye geneli yaygın servis ağının yanında dünyanın 15.000’den fazla noktasında bulunan Bosch Car Service, kişiselleştirilmiş özel hizmetleri ve cazip fiyatlarıyla araç sahiplerinin her türlü ihtiyacında yanlarında olmaktadır.

Araç Bakım ve Garanti Koşulları

Bakım İçeriğinde Bulunanlar

Yetkili Bosch Car Service noktası Şahinler Otomotiv’de periyodik bakım, muayene öncesi & sonrası bakımı, ağır bakım, bahar bakımı, kış bakımı; motor, fren, akü, emniyet sistemleri, elektrik sistemleri bakımı gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Bosch Car Service bilgisayarlı arıza tespit teknolojisiyle aracınızın elektronik, mekanik her türlü sorunu kolaylıkla teşhis edilerek gerekli bakımı yapılabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra sayısız Bosch Car Service hizmeti ve ayrıcalığı Şahinler Otomotiv’de araç sahiplerini beklemektedir.

Araç Bakım Yaptığımız Markalar

Şahinler Otomotiv’de Üsküdar Altunizade, Kısıklı bölgelerinde Peugeot, Seat, Audi, Citroën, Ford, Mercedes – Benz, Skoda, Volkswagen, BMW marka araçların her türlü bakım & onarım işlemini gerçekleştirmektedir. Alanında lider konumda bulunan Bosch Car Service ayrıcalıklarını sizler de Şahinler Otomotiv’de deneyimleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Araç bakım işlemi ne kadar sürer?

Aracın sağlık durumu ve uygulanacak bakım içeriğine bağlı olmakla beraber Bosch Car Service’te ortalama oto bakım süresi 1-2 saat aralığında olmaktadır.

Motor bakımı yapılmazsa ne olur?

Motor bakımı düzenli aralıklarla ve zamanında yapılmadığı durumlarda motor değişimini dahi gerektirecek arızalar araçta baş gösterecektir.
 

Benzinli araba kaç binde bakım yapılır?

Benzinli taşıtlara ortalama 15.000 km’de bir standart bakımların uygulanması tavsiye edilmektedir.

İlgili Konular

Oto sanayi sitesi

Oto sanayi sitesi

Oto sanayi sitesi, marka model ayırmadan her aracın teknik ve mekanik bakımları ile ayrıntılı olarak ilgilenen araç bakım merkezidir. Bu merkezde araçların ihtiyaçlarına yönelik her türlü bölüm aktif olarak çalışmaktadır.

Rehbere git

Güvenli Sürüş İçin Takip Mesafesinin Önemi

Trafik kazaları oranları güne güne artmaktadır. Bu artışın en büyük sebebi güvenli sürüş konusunda bilgi sahibi olmayan araç sahiplerinin araç kullanmasıdır. Günümüzde basit gibi görünen takip mesafesine bile doğru düzgün bir şekilde riayet edilmemektedir. Bu anlamda takip mesafesinin öneminin kavranması gerekmektedir.

Rehbere git
Güvenli Sürüş İçin Takip Mesafesinin Önemi
 Uzun Ömürlü Akü İçin İpuçları

Uzun Ömürlü Akü İçin İpuçları

Araçlarda elektrik enerjisini depolayıp ilgili parçalara ulaştırmakla sorumlu akünün araç marş motorunun çalışmasında da önemli bir rolü vardır. Motorlu taşıtlarda bu denli kritik görevleri olan akünün ömrünü atılacak birkaç adımla uzatmak mümkün.

Rehbere git

Araç kışlık bakımında neler yapılır?

Her yetkili Bosch Car Service noktasında olduğu gibi Şahinler Otomotiv’de aracınızın lastikleri, farları, fren sistemi, fren hidroliği, motor yağı, filtreleri, antifrizi, silecekleri, cam suyu, klima sistemi, aküsü, ön düzeni, amortisörü ve egzozu kontrol edilerek gerekli değişimler gerçekleştirilmektedir. Kış lastiklerinin yanında ilk yardım ve kış arıza kitinin araçlarda hazır durumda bulunmasına özen gösterilir. Şahinler Otomotiv’de araç kışlık bakımı üzerine hassasiyetle düşülerek, mümkün olduğunca kısa sürelerde gerçekleştirilmektedir.

Rehbere git
Araç kışlık bakımında neler yapılır?