Şahinler Otomotiv Hakkında

Şahinler Otomotiv Hakkında

Şahinler Bosch Car Service, kişisel bir dokunuşla olağanüstü bir hizmet sağlayan yanı başınızdaki birinci kalıte araç servisinizdir.

2.000 m2 alan üzerinde kurulu tesisimizde, Her marka ve modeldeki araçlarınızın tüm bakım onarımlarında aracınızın başında bekleyebilir, bilgi alabilir, uzmanlığımıza ve yetkinliğimize şahit olabilirsiniz

Aracınızın bakım ve onarımlarında ücretsiz adresten alıp adrese teslim etme, tüm maliyetlerin önceden raporlanmasını sağlayacak ayrıntılı ekspertiz ile sürpriz yaratmayan ve bütçenizi gözeten çalışma disiplini, gerekli hassas onarımları önceden belirleyen ve tasarruf sağlayan takip sistemi,teknik kadro ve uzman danışmanlar ile aracınızın onarımını dert değil zevk haline getiriyoruz.

Motor , Mekanik , Elektrik, Motorelektroniği (Mekatronik) Kaporta, Boya , Pasta Cila, Klima ve Tampondan Tampona bir araç için gereken tüm Servis Hizmetleri dışında, Ekspertiz , Sigorta , Kiralık Araba Hizmetleri’de verilmektedir.

Şahinler Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti. 1996 yılında kuruluşundan itibaren kaliteli üretim, beklentiler üstü servis anlayışını benimsemiş, ilklerin yaratıcısı olmayı ve yatırımlarını bu yönde kullanmayı ilke edinmiş bir otomotiv firmasıdır.

Çağımız gelişen teknolojisinin ürünleri olan her marka ve modeldeki aracınızın tüm bakım ve onarımını gerçekleştirecek teknik ekipmanları ve uzman kadrosuyla sizlere güvenilir, kaliteli hizmetleri Bosch Car Services güvencesiyle sunmaktan gurur duyar.