En Yakın Oto Sanayi

En Yakın Oto Sanayi

Oto sanayi sitesi, marka model ayırmadan her aracın teknik ve mekanik bakımları ile ayrıntılı olarak ilgilenen araç bakım merkezidir. Bu merkezde araçların ihtiyaçlarına yönelik her türlü bölüm aktif olarak çalışmaktadır.

Bu bölümler;

1.  Oto lastik
2.  Elektrik arızaları
3.  Rutin bakımlar
4.  Motor ve akü
5.  Yedek parça ve oto aksesuar bölümü

Yedek Parça 

Yedek parça, aracın hasar gören ve değişmesi gereken parçasının yerine takılan yeni parçalardır. Her aracın üretici firma tarafından belirtmiş olduğu standartlara göre yedek parçalar oluşturulmaktadır. Oto sanayi sitesinde her marka model araca orijinal yedek parça takılmaktadır. Bu işlemi alanında uzman ekipler gerçekleştirmektedir. Servis teknikerleri araçla uyumlu olacak parçaları araca takarak aracın, eski performansını kazanmasına olanak tanımaktadır. 

En Yakın Oto Sanayi

Filtre Değişimleri

Filtre Değişimleri

Oto sanayi merkezinde; kaporta, elektrik, filtre değişimi gibi araçların sürekli ihtiyaç duyduğu bakımlar son teknoloji ekipmanlar ile sağlanmaktadır. Geniş bir araç servis gücüne sahip olan oto sanayi sitesi içerisinde, filtre işlemleri ile ilgili de ayrıntılı işlemlere yer verilmektedir.

Bunlar;

1. Klima Filtresi

Aracın içerisinde oluşmuş bakteri, toz ve zararlı gazların temizlenmesi için klima sistemi yoğun olarak çalışmaktadır. Oto sanayi sitesinde, aracın filtre değişimi ve filtre tıkanıkları giderilerek araç sahibinin daha temiz bir havayı soluması sağlanmaktadır. 

2. Yağ Filtresi

Araç aksamları çalışabilmek için yağ sıvısına ihtiyaç duymaktadır.  Bu yağ sıvısı yağ filtrelerinden geçerek, aksamları çalıştırmaktadır. Yağ filtresinin dolması ve tıkanması sistemlerin çalışmasının önüne geçmektedir. 
Oto sanayi sitesi merkezinde araçların yağ filtrelerinde meydana gelen hasarların çözüm bulması için 7/24 hizmet verilmektedir. 

Kasko ve Sigorta

Aracın veya servisi anlaşmalı olduğu kasko ve sigorta şirketleri vardır.  Alınacak hizmete göre yetkililer, garanti koşullarına dikkat ederek bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

Oto Sanayi Elektrik

Aracın elektrik sistemi ile bağlantılı olan her bölümü oto elektrik hizmeti içerisinde yer almaktadır.  Oto elektrik bölümünde alanında uzman ve işinin ehli elektrik teknisyenleri bulunmaktadır. Bu teknisyenler sayesinde araçta elektrikten kaynaklı oluşmuş hasarlar tespit edilmekte ve onarılmaktadır. Bu anlamda oto sanayi elektrik bölümü kaliteli hizmeti vermek için durmaksızın çalışmaktadır. 

Filtre Değişimleri

En Yakın Sanayi Bölgesi

En Yakın Sanayi Bölgesi

En yakın sanayi en yakın hizmet adresi olarak araç sahiplerinin karşısına çıkmaktadır. Sanayi siteleri çok sayıda servisin rekabetçi yapısını desteklemiş ve bu sayede insanlar birden çok servise ulaşma fırsatı bulmuşlardır. Sanayi potansiyeli giderek yükselirken, bu yükselen potansiyel sayesinde insanların kaliteli ve güvenilir hizmetlere ulaşması çok daha kolay olmuştur.
 
Müşteri memnuniyetinin söz konusu olmuş olduğu durumlarda, başarılı servis çalışmaları bu memnuniyetin daha belirgin şekilde ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Modernize edilmiş olan servis istasyonları ile burada araçlar için kalıcı çözümlerden her zaman en iyi şartlarda söz etmek gerekir. 

En yakın sanayi en yakın hizmet adresi olarak insanların karşısına gelmektedir. Özellikle sanayi sitesinin geniş çaplı hizmet standartları pek çok servisin aynı anda aynı noktada hizmet vermesine yardımcı olmuştur. Müşteri memnuniyeti için geniş perspektifte ortaya çıkan hizmet çözümleri, yüksek kalite standartları ile araç sahiplerine önemli kolaylıklar sağlamıştır. Tamir, bakım, onarım, parça değişim ve pek çok hizmet konusunda, geniş bir kategori ile önemli çözümleri değerlendirmek söz konusu olmaktadır. Müşterisine güven veren ve sağlıklı hizmeti en iyi şekilde ön plana çıkaran firma hassasiyeti, servis hizmet kalitesi bakımından en iyi çözümleri ortaya koymuştur. 
 
En yakın sanayi sitesine ulaşmak ve burada bulunan servislerden yardım almak, elbette insanlar için oldukça elverişli bir sonuç yaratmaktadır. Araç kalitesini en iyi seviyede tutabilmek açısından, periyodik bakım çözümlerine dikkat etmek gerekir. Servis bünyesinde verilen bakım çözümleri ise araç kalitesini koruyup önemli fırsatlar yaratmaktadır. Aynı şekilde onarım, tamir ve değişim hizmetlerinde yüksek standartlı hizmetleri en ön planda değerlendirmek gerekir. Sanayi yakın olduğu sürece, ulaşım konusunda sıkıntı yaşamadan rahat ve kaliteli hizmetlere ulaşmak söz konusu olur.
 

En Yakın Sanayi Bölgesi