En Yakın Oto Sanayi

En Yakın Oto Sanayi

Oto sanayi sitesi, marka model ayırmadan her aracın teknik ve mekanik bakımları ile ayrıntılı olarak ilgilenen araç bakım merkezidir. Bu merkezde araçların ihtiyaçlarına yönelik her türlü bölüm aktif olarak çalışmaktadır.

Bu bölümler;

1.  Oto lastik
2.  Elektrik arızaları
3.  Rutin bakımlar
4.  Motor ve akü
5.  Yedek parça ve oto aksesuar bölümü

Yedek Parça 

Yedek parça, aracın hasar gören ve değişmesi gereken parçasının yerine takılan yeni parçalardır. Her aracın üretici firma tarafından belirtmiş olduğu standartlara göre yedek parçalar oluşturulmaktadır. Oto sanayi sitesinde her marka model araca orijinal yedek parça takılmaktadır. Bu işlemi alanında uzman ekipler gerçekleştirmektedir. Servis teknikerleri araçla uyumlu olacak parçaları araca takarak aracın, eski performansını kazanmasına olanak tanımaktadır. 

En Yakın Oto Sanayi

Filtre Değişimleri

Filtre Değişimleri

Oto sanayi merkezinde; kaporta, elektrik, filtre değişimi gibi araçların sürekli ihtiyaç duyduğu bakımlar son teknoloji ekipmanlar ile sağlanmaktadır. Geniş bir araç servis gücüne sahip olan oto sanayi sitesi içerisinde, filtre işlemleri ile ilgili de ayrıntılı işlemlere yer verilmektedir.

Bunlar;

1. Klima Filtresi

Aracın içerisinde oluşmuş bakteri, toz ve zararlı gazların temizlenmesi için klima sistemi yoğun olarak çalışmaktadır. Oto sanayi sitesinde, aracın filtre değişimi ve filtre tıkanıkları giderilerek araç sahibinin daha temiz bir havayı soluması sağlanmaktadır. 

2. Yağ Filtresi

Araç aksamları çalışabilmek için yağ sıvısına ihtiyaç duymaktadır.  Bu yağ sıvısı yağ filtrelerinden geçerek, aksamları çalıştırmaktadır. Yağ filtresinin dolması ve tıkanması sistemlerin çalışmasının önüne geçmektedir. 
Oto sanayi sitesi merkezinde araçların yağ filtrelerinde meydana gelen hasarların çözüm bulması için 7/24 hizmet verilmektedir. 

Kasko ve Sigorta

Aracın veya servisi anlaşmalı olduğu kasko ve sigorta şirketleri vardır.  Alınacak hizmete göre yetkililer, garanti koşullarına dikkat ederek bakım işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

Oto Sanayi Elektrik

Aracın elektrik sistemi ile bağlantılı olan her bölümü oto elektrik hizmeti içerisinde yer almaktadır.  Oto elektrik bölümünde alanında uzman ve işinin ehli elektrik teknisyenleri bulunmaktadır. Bu teknisyenler sayesinde araçta elektrikten kaynaklı oluşmuş hasarlar tespit edilmekte ve onarılmaktadır. Bu anlamda oto sanayi elektrik bölümü kaliteli hizmeti vermek için durmaksızın çalışmaktadır. 

Filtre Değişimleri